>

O projektu

Chátrající vojenské budovy v širším centru města – to je skutečná výzva pro investora s 28 letou zkušeností. A výsledek? Elegantní rezidenční areál, který je dílem několikaletých úvah a vývoje. Výsledné řešení a koncepce zástavby tohoto cenného území s výbornou občanskou vybaveností vzešlo z řady zajímavých architektonických návrhů a představuje vysoce kvalitní a promyšlený koncept moderního bydlení.

Vynikající lokalita – 10 minut pěší chůzí od centra Jihlavy, vše potřebné
v blízkém okolí a přesto klidné místo pro Vás a Vaši rodinu.

Přesně v tomto duchu je koncipován celý prostor obytného areálu –

6 bytových domů tvoří přirozené náměstíčko vybavené lavičkami i dětským hřištěm. Tento zelení bohatě vybavený parter na střeše garáží vytváří jedinečné pobytové místo pro setkávání a odpočinek obyvatel domů.

Výstavba bude provedena ve 3 etapách. V první fázi vyrostou v ulici 17. listopadu dva bytové domy. K dispozici je výběr z 30 bytů 1+kk až po 4+kk s obytnou plochou 33 až 119 m2. Dokončení první etapy (v ulici 17. listopadu) je plánováno na druhou polovinu roku 2019. Druhá etapa bude zahájena s dvouměsíčním posunem i dokončením a nabídne 33 bytů 1+kk až po 4+kk s obytnou plochou 33 až 119 m2.

Stavíme bydlení, které si zamilujete

Exteriéry

Od začátku jsme měli představu moderního a vzdušného designu. Na základě předložených návrhů několika architektonických ateliérů jsme ke spolupráci přizvali známého jihlavského architekta, který má k místu silnou citovou vazbu, protože zde prožil dětství.

Věříme, že nám záměr vyšel a podařilo se vytvořit krásný design vynikající vysokou světelností jednotlivých pokojů, ozdobený prostornými balkony a terasami doplněnými až netradičním množstvím zeleně. Rezidence Vrchlického je příkladem jihlavské architektury budoucnosti

Interiéry

Dispozice bytů byly odladěny do všech detailů s důrazem na jejich funkčnost. Při výběru dodavatelů jsme vsadili na osvědčené světové a české výrobce jako např. německé Kaldewei a Grohe, švýcarské Laufen, české Rako a další.

Chceme, abyste si i vy dokázali představit to nejlepší místo pro sebe a pro své děti. Proto jsme připravili nejen kvalitní standardní úroveň vybavení (v řadě barevných kombinací dle vašeho výběru), ale také balíčky nadstandardů.

Standard bytů

Dolaďte si byt podle svého vkusu

Technické řešení

Exteriér domů respektuje záměr přiblížit bytové domy svým charakterem okolní vilové zástavbě. Na fasádu byly použity kvalitní materiály s důrazem na dlouhou životnost a minimálními požadavky na údržbu. Elegance budov může být podtržena bohatou zelení na balkónech či terasách a může přispívat k příjemnému mikroklimatu při venkovním posezení i k zajímavé proměnlivosti budov v jednotlivých ročních obdobích. Rezidenční domy jsou pak propojeny podzemním parkovištěm, kde jsou auta bezpečně ukryta nejen před nepřízní počasí.

Dle průkazu energetické náročnosti budov jsou bytové objekty ohodnocené druhou nejvyšší kategorií – B (úsporná).

PENB

Pečlivě vybrané materiály s dlouhou životností

Pomůžeme vám

Ať již hledáte bydlení na celý život, nebo jistotu dobré investice, jsme tu pro Vás. Rozhodnout se o koupi bytu není jednoduché, to je nám jasné.  Vše důkladně zvažte, představte si, jaké to bude, až překročíte práh nového bytu a ucítíte tu vůni, kterou si zamilujete. Na první pohled budete vědět, že tohle místo je to pravé… ale ještě než se tak stane, neváhejte se obrátit na profesionály – jsme tu pro Vás.

Služby klientům

Financování

Rezervační poplatek

1. splátka

2. splátka

Doplatek kupní ceny

Financování

Postup při koupi bytu

Výběr bytu

Rezervace

Uzavření smlouvy

Řešení klientských změn

Předpřejímka bytu

Podpis kupní smlouvy

Přejímka bytu

Byt je váš

Abychom vám usnadnili cestu za bydlením snů, připravili jsme pro vás jednoduchý postup. Na tomto místě Vám ukážeme, jak bude naše spolupráce vypadat a proč budete tak spokojení, jak si náš šéf a Vaše manželka či Váš manžel přejí.

Průběh koupě

Vyberte si váš nový byt

Chcete se na něco zeptat?

+420 606 624 284 vrchlickeho@psj.cz